Zaloguj się

Promocja CashBack

 Promocja Fellowes - przy zakupie laminatorów Venus 2 A3 lub Jupiter 2 A3 otrzymasz gratis Instax Mini 9


Zamów urządzenie Fellowes i zarejestruj zakup na stronie www.fellowes-promotion.com, a otrzymasz gratis aparat Instax Mini 9. Promocja obowiązuje przy zakupie od 1 kwietnia do 30 września 2019 roku.

 
 

Laminator Venus 2 A3

Laminator Venus 2 A3

Laminator do użytku w dużym biurze.
SKU 5734201
SPRAWDŹ >

 

Laminator Jupiter 2 A3

Laminator Jupiter 2 A3

Laminator do użytku w średnim biurze.
SKU 5733501
SPRAWDŹ >

 

Aparat InstaxZrób zdjęcie aparatem Fujifilm Instax, zalaminuj je i ciesz się intensywnymi kolorami i wzmocnionym kontrastem przez długi czas – Twoje zdjęcie będzie doskonale zabezpieczone.

 

Odbierz 20% zwrotu ceny zakupu przy zakupie minimum 4 sztuk akcesoriów ergonomicznych.


Odbierz 20% zwrotu ceny zakupu przy zakupie minimum 4 sztuk akcesoriów ergonomicznych. Akcesoria należą do jednej z 4 stref ergonomicznych Fellowes. Zwrot do 9500 zł na osobę. Promocja obowiązuje przy zakupach od 1 kwietnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku.

 
 
Strefa 1

Produkty ze strefy 1

Dobra postawa jest niezbędna do zapobiegają bólom pleców. Dobrym sposobem na jej zachowanie jest użycie wsparcia dla pleców i stóp podczas siedzenia.

SPRAWDŹ >

 

Strefa 2

Produkty ze strefy 2

Podkładki ergonomiczne pod mysz i przed klawiaturę zapewniają odpowiednie wsparcie dla rąk. Zdejmują część napięcia i pomagają zapobiegać odczuwanemu dyskomfortowi i długotrwałym urazom.

SPRAWDŹ >

 

Strefa 3

Produkty ze strefy 3

Podstawy pod laptop / monitor pomogą zredukować napięcie i bóle w obrębie ramion, karku i oczu, dzięki umieszczeniu monitora lub laptopa na wysokości wzroku i pod odpowiednim kątem.

SPRAWDŹ >

 

Strefa 4

Produkty ze strefy 4

Stanowiska do pracy Sit-Stand pomagają wdrożyć zdrowy ruch do statycznej pracy przy komputerze co zwiększa utratę kalorii, wydajność, i poprawia samopoczucie, zwiększa naszą aktywność fizycznma.

SPRAWDŹ >