Zaloguj się
PrivaScreen™
 

Przedstawiamy PrivaScreen filtry prywatyzujące

Chroń swoją prywatność!

Ochrona danych wrażliwych i poufnych staje się koniecznością wraz ze wzrostem częstotliwości korzystania z urządzeń mobilnych w miejscach publicznych. “Podglądacze przez ramię” jak ich nazwano, stają się coraz powszechniejszym sposobem wykradania poufnych danych firmowych i prywatnych. Dane są spisywane lub robione jest zdjęcie ekranu w miejscach publicznych czy nawet w trakcie spotkań biznesowych. Jeżeli zamierzasz korzystać ze smartfona, laptopa czy tableta w miejscu publicznym: w kawiarni, pociągu czy sklepie, filtry prywatyzujące Fellowes PrivaScreen ochronią Twoje dane. Osoba spoglądająca z boku pod kątem 30° zobaczy tylko czarny ekran. Dane będą widoczne tylko dla osoby znajdującej się bezpośrednio na wprost ekranu.

Produkty

Szeroka paleta rozmiarów odpowiadająca najpopularniejszym modelom laptopów, monitorów, smartfonów i tabletów pozwala na łatwy wybór odpowiedniego filtra PrivaScreen™.

Filtry prywatyzujące PrivaScreen™
na monitory stacjonarne

Więcej

Filtry prywatyzujące PrivaScreen™
na laptopy

Więcej

Filtry prywatyzujące PrivaScreen™
na tablety

Więcej

Zastosowanie filtrów prywatyzujących PrivaScreen

Zobacz jak działają filtry prywatyzujące PrivaScreen.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar filtra prywatyzującego PrivaScreen?

 

Instalacja filtrów prywatyzujących Priva Screen™

Chroń swoją prywatność!

Zobacz jak łatwo zainstalować filtry prywatyzujące PrivaScreen™.

Laptopy i monitory stacjonarne

Dlaczego ochrona danych poufnych jest tak ważna dla firm?


SŁUŻBA ZDROWIA

 

Większość placówek medycznych jest wyposażona w komputery stacjonarne lub laptopy ze względu na wymogi prawne dotyczące wypisywania recept i sprawdzenia danych osób ubezpieczonych. Brak filtra prywatyzującego na ekranie monitora umożliwia zarówno pacjentom, jak i osobom niepowołanym na wgląd w dane poufne. Takie nieopatrzne udostępnienie danych może być traktowane jako naruszenie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i zagrożone karą grzywny lub pozbawienia wolności do 2 lat (art. 51).


INSTYTUCJE RZĄDOWE

 

Urzędnicy pracujący na urządzeniach mobilnych w miejscach publicznych, powinni zabezpieczać dane poufne przed wzrokiem osób postronnych. Wybór filtra prywatyzującego jest najprostszym sposobem ochrony danych poufnych i wrażliwych.


INSTYTUCJE FINANSOWE

 

Utrata danych finansowych może mieć nieodwracalne skutki zarówno dla instytucji finansowych nimi zarządzającymi, jak i dla klientów tych firm. Wielu z przedstawicieli firm ubezpieczeniowych jest pracownikami mobilnymi, często podróżują i spotykają się z klientami poza ich miejscem pracy. Korzystając z niezabezpieczonego urządzenia mobilnego narażają firmę i swoich klientów na poważne straty.


FIRMY PRYWATNE I PAŃSTWOWE

 

Szpiedzy korporacyjni to nie mit. Zarówno małe, jak i duże firmy są narażone na kradzież danych. Zrobienie zdjęcia ekranu komputera nie zostawia żadnych śladów w systemie IT w przeciwieństwie do przesłania lub skopiowania plików. Dlatego tak ważne jest zabezpieczenie ekranów urządzeń mobilnych i stacjonarnych wszystkich pracowników mających kontakt z osobami z poza firmy.


PRACOWNICY MOBILNI

 

Wzrost ilości pracowników mobilnych zwiększa ryzyko utraty danych. Badania wskazują, że aż 55% z nich pracuje w miejscach publicznych przez minimum 1 godzinę tygodniowo*. To między innymi dla nich stworzyliśmy filtry prywatyzujące umożliwiające bezpieczną pracę w dowolnym miejscu publicznym - od biblioteki do kawiarni, w trakcie podróży pociągiem, samolotem czy autobusem. Dzięki ich zastosowaniu mogą zabezpieczyć swoje prywatne i firmowe poufne dane przed niepowołanym wzrokiem.


SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, UCZELNIE

 

Wzrost ilości laptopów i innych urządzeń mobilnych wykorzystywanych przez nauczycieli czy pracowników naukowych zwiększa ryzyko utraty danych i skopiowania ich z ekranów. Dane wrażliwe dotyczące uczniów mogą być zagrożone.

* Studium oceny ryzyka utraty danych wizualnych przeprowadzone przez People Security, 2010.

Folie ochronne VisiScreen™
na tablety i smartfony

Folie ochronne Fellowes VisiScreen™ zapewniają maksymalną ochronę przed zarysowaniem ekranu bez strat na czułości pracy ekranu dotykowego. Idealnie przeźroczysta folia chroni ekran przed zabrudzeniem i odciskami palców. Technologia rozpraszająca pęcherzyki powietrza podczas nakładania zapewnia łatwą i szybką aplikację. Usunięcie folii nie zastawia żadnych niepożądanych śladów na ekranie Twojego smartfona czy tableta.

Więcej