Zaloguj się

Fellowes Sit-Stand

 
 
 

Wstań zamiast siedzieć

Badania prowadzone w ciągu ostatnich 10 lat potwierdziły, że długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej jest szkodliwe dla zdrowia. Niektóre z negatywnych skutków obejmują zwiększone ryzyko zawałów serca i udarów mózgu, prowadzą do wysokiego ciśnienia krwi, a także podwyższonego poziomu cholesterolu.
Nasze rozwiązania typu Sit-Stand łączą w sobie efekty wielu badań i prac nad rozwojem produktu z naszym dogłębnym zrozumieniem stanowiska pracy. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w obsłudze, umożliwiające szeroki zakres regulacji i ergonomiczne. Dodatkowo, cechują się niezwykłą trwałością zapewniającą bezproblemowe i szybkie wielokrotne zmiany pozycji z siedzącej na stojącą. Wszystko to przekłada się na zwiększenie komfortu pracy i naszego zdrowia. Gdy raz spróbujesz - nie będziesz chciał wrócić do swojego dawnego trybu pracy!


Dlaczego warto używać Sit-Stand?


Zadbaj o równowagę

Jest wiele sposobów pomagających zwiększyć aktywność w ciągu dnia. Jednym z nich jest wdrożenie systemu pracy stojąco - siedzącej: maksymalnie po godzinie pracy z komputerem w pozycji siedzącej zrób przerwę, wstań, przejdź się. Zmień ustawienie stanowiska i pracuj w pozycji stojącej nie dłużej jak 30 minut.
Unikaj długotrwałego przebywania w nieruchomej pozycji siedzącej i długiego stania. Pomiędzy siedzeniem a staniem pracuj aktywnie i ciesz się: zdrowym ruchem, utratą kalorii, zwiększoną wydajnością, dbałością o zdrowie i dobre samopoczucie.
Zalecany optymalny cykl: 45 minut w pozycji siedzącej 15 w pozycji stojącej, 5 minut przerwy.


Rozwiązania Fellowes Sit-Stand

Podczas prac związanych z projektowaniem stanowiska do pracy Fellowes Sit-Stand Lotus™, skupiliśmy się na stworzeniu rozwiązania typu Sit-Stand tak bardzo zintegrowanego i przyjaznego, aby mogło ono zastąpić Twoje biurko.

  • Opatentowane rozwiązanie Smooth Lift Technology™ sprawia, że stanowisko do pracy jest stabilne i bez wysiłku można zmieniać jego pozycję.
  • Oferuje 22 różne ustawienia wysokości, dzięki czemu możesz pracować w pozycji, która będzie dla ciebie idealna.
  • Innowacyjne rozwiązanie dotyczące organizacji kabli i gniazda zasilającego sprawia, że cała przestrzeń robocza pozostaje do Twojej dyspozycji.
  • Dostarczane już zmontowana - bez skomplikowanych instrukcji czy składania, wystarczy rozpakować i rozpocząć pracę.

 


Łatwe przechodzenie z pozycji siedzącej do stojącej, wielokrotnie w ciągu dnia w ciągu kilku sekund.


Twoje biurko jest uporządkowane i bez poplątanych kabli.


Wygodne szczeliny do ładowania urządzeń mobilnych.


Nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi - produkt dostarczany w stanie gotowym do użytku.


Rekomendacje


Kalkulator ROI


Jak szybko zwróci się zakup stanowisk Sit-Stand?
Dowiedz się tego dzięki kalkulatorowi rentowności inwestycji online.
Wystarczy wypełnić krótki formluarz online i podać kilka liczb opisująych Twoje przedsiębiorstwo aby obliczyć czas, w jakim zwróci się inwestycja w stanowiska Sit-Stand.

WIĘCEJ


Produkty

Stanowisko do pracy Sit-Stand Lotus™ - białe
SKU 0009901
KUP TERAZ

Stanowisko do pracy Sit-Stand Lotus™ - czarne
SKU 0007901
KUP TERAZ

Ramię do stanowiska Sit-Stand Lotus™ na monitor
SKU 8042801
KUP TERAZ

Ramię do stanowiska Sit-Stand Lotus™ na dwa monitory
SKU 8042901
KUP TERAZ