Zaloguj się

Fellowes ramiona na monitory

Spójrz na zdrowie z szerszej perspektywy

Korzystając z ramienia na monitor, możesz ustawić ekran tak, aby był dokładnie na pożądanej wysokości i pod właściwym kątem. Uchroni Cię to przed bólem pleców, szyi oraz zmęczeniem oczu, które powoduje ciągłe pochylanie się do przodu lub pochylanie głowy. Niezależnie od tego, czy siedzisz lub stoisz, korzystając z ramion możesz poprawić swoją ergonomiczną postawę w czasie pracy.

Dzięki ramieniu do monitora możesz wygospodarować więcej przestrzeni, która jest często ograniczona na wielu biurach. Zmaksymalizuj środowisko pracy i obszar biurowy w obrębie biurka poprzez podniesienie ekranu w wolną przestrzenią, aby stać się bardziej zorganizowanym i produktywnym. Badania pokazują, że wprowadzenie drugiego monitora może zwiększyć wydajność nawet o 30%* i zmniejszyć błędy w pracy nawet o 33%!**

100-letnie doświadczenie w pracy nad udoskonaleniem naszych produktów ergonomicznych przyczyniło się, do zaprojektowania najlepszych rozwiązań, które będą odpowiadać twoim indywidualnym preferencjom i poprawią Twój komfort podczas pracy biurowej.


Dlaczego warto używać ramion Fellowes?


Wyjaśnienia specyfikacji ramion

Zgodność ze standardami VESA
Większość monitorów ma standardowe otwory montażowe, z tyłu ekranu, zgodne ze standardami VESA. VESA (ang. Video Electronic Standard Association) to organizacja, która jest branżowym punktem odniesienia używanym przez światowych producentów płaskich monitorów. Na ekranie zgodnym ze standardami VESA znajduje się kwadratowy lub prostokątny zespół 4 otworów do mocowania, z tyłu ekranu (na ilustracji obok przedstawiono przykładowe rozmieszczenie otworów montażowych wg standardu VESA).
Rozwiązania montażowe Fellowes są zaprojektowane tak, aby pasowały do standardów VESA.Nachylenie pionowe
Regulacja nachylenia monitora w górę lub w dół pozwala łatwo uzyskać optymalny kąt ekranu w celu poprawy postawy i zmniejszenia napięcia w szyi.


Odchylenie poziome
Regulacja położenia monitora poprzez odchylenie ekranu do wewnątrz lub na zewnątrz, pozwala łatwo uzyskać właściwą dla Ciebie pozycję i zmniejszyć zmęczenie oczu – szczególnie przydatna funkcjonalność w przypadku pracy z wieloma ekranami.


Obrót ekranu
Dowolność w orientacji monitora nawet do 360° – korzystaj ze swojego ekranu z łatwością w widoku horyzontalnym bądź wertykalnym.


Obszar ruchu


Pionowy wspornik
Wybierz pożądane ustawienie wysokości ekranu


Wall Mount
Idealne rozwiązanie dla sal konferencyjnych lub miejsc z ograniczoną przestrzenią biurową


Sprężyna gazowa
Umożliwia nieograniczoną, łatwą regulację położenia monitora

Sposoby mocowania i dodatkowe udogodnienia


Zacisk do biurka lub oczko
Bezpieczne i stabilne - zwiększa dostępną przestrzeń na biurku


Wolno stojące
Proste w konfiguracji i łatwe do przenoszenia


System zarządzania okablowaniem
Utrzymuje w porządku przestrzeń roboczą biurka


Porty USB
Płynnie przełączaj się pomiędzy swoimi urządzeniami, dzięki zintegrowanym portom USB.


Jak wybrać odpowiednie ramię do monitora?

Ilość ekranów
Niezależnie od tego, czy pracujesz z jednym czy z trzema monitorami, potrzebujesz ekranów ustawionych pionowo lub poziomo, czy dodatkowego miejsca na laptopa, Fellowes oferuje kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników biurowych.

Sposób montażu
Wybieraj spośród wolnostojących opcji montażu biurkowego lub przytwierdź ramię monitora do blatu biurka, aby uzyskać stabilniejsze mocowanie. A w przestrzeniach roboczych bez blatu lub w miejscach o ograniczonej powierzchni biurka, idealnym rozwiązaniem będzie nasze ramię do montowania na ścianie.

Możliwość regulacji położenia
Opcja ramienia słupkowego umożliwia wybór wysokości statycznej dla uzyskania odpowiedniego komfortu pracy. A technologia sprężyn gazowych oferuje natychmiastową elastyczność i łatwą regulację wysokości, która doskonale nadaje się do współdzielenia ekranu, a także idealnie sprawdza się, gdy jedno biurko jest używane przez wielu użytkowników.


Ramiona

Ramię na 1 monitor
Platinum Series™

SKU 8043301
KUP TERAZ

Poziome ramię na 2 monitory
Platinum Series™

SKU 8042501
KUP TERAZ

Ramię na 3 monitory
Platinum Series™

SKU 8042601
KUP TERAZ

Pionowe ramię na 2 monitory
Professional Series™

SKU 8044001
KUP TERAZ

Baza na laptop
do ramion Platinum™

SKU 8044101
KUP TERAZ

Ramię na 1 monitor
do montażu na ścianie

SKU 8043501
KUP TERAZ

Regulowane ramię na TV
do montażu na ścianie

SKU 8043601
KUP TERAZ

Ramię na 1
monitor Office Suites™

SKU 8034401
KUP TERAZ

Ramię na 1 monitor
Smart Suites™

SKU 8038201
KUP TERAZ

Ramię na 1 monitor
Professional Series™

SKU 8041601
KUP TERAZ

Ramię na 2 monitory
Professional Series™

SKU 8041701
KUP TERAZ

Baza na laptop
Professional Series™

SKU 8211901
KUP TERAZ